Chceš od nás pripomenúťkoniec platnosti PZP?

Áno Zatvoriť Poistná myška
Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám:

  +421 905 742 011

Napíšte nám:

Kontaktný formulár

Zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies v záujme poskytovania lepších služieb.

O nás

Nie som poisťovňa, som Poistná myška!

Sme dynamická online spoločnosť, ktorá umožňuje klientovi porovnanie a nákup vybraných druhov poistenia. Našim cieľom je, dať možnosť klientom poistiť sa bez zbytočných stretnutí, nechcených telefonátov, z pohodlia domova a také, aké naozaj potrebuje. Online, rýchlo a bezpečne ... Jednoduchý minimalistický web design poskytne len potrebné informácie, jednoduchosť, prehľadnosť, zrozumiteľnosť a možnosť získať nezáväznú ponuku.

 

Prevádzkovateľom web stránky www.poistnamyska.sk je spoločnosť iHolding, s.r.o., so sídlom na Pribišova 47, 841 05 Bratislava, IČO: 45 622 272, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., oddiel: Sro, vložka č.: 66646/B, ako spoločnosť s ručením obmedzeným, má v zmysle zákona č. 186/2009 Z.z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve v znení neskorších právnych predpisov (ďalej ako „Zákon o FSFP“) právne postavenie samostatného finančného agenta.

Nezávislosť

Nezávislosť

Nezávislý a aktuálny prehľad tých najlepších ponúk zadarmo

Úspora

Úspora

Ušetri svoje financie, čas a energiu a nechaj pracovať Mišku

Spoľahlivosť

spoľahlivosť

Stopercentná spoľahlivosť a profesionalita

Vyber si poistenie a online ho uzavri

začni porovnávať
Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s. AXA pojišťovna, a.s., pobočka poisťovne z iného členského štátu Generali Poisťovňa, a. s. Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu UNIQA poisťovňa, a.s. Wüstenrot poisťovňa, a.s Kooperativa poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group